Firemní složky

Levný tisk firemních složek. V nabídce standardní složky A4 - dvě klopy a výsek na vizitku. Složka jsou tištěny na křídový karton s matnou povrchovou úpravou. Firemní složky jsou opatřeny z venkovní strany laminací. K dispozici je lesklá nebo matná. Pro uložení až 10 listů standardního kancelářského papíru postačí složka s jednoduchým hřbetem. Pro ukládání většího množství využijte firemní složky s širším hřbetem. V naší výsekové šabloně je to 5 mm.  Samotnou výsekovou šablonu firemních desek si stáhnete v popisu produktu.

Nově jsme pro Vás připravili firemní složky atyp - jedná se o složky i jiných formátů než A4 - typy firemních složek pro ukládání dokumentů formátu A5, A6, DL nebo čtvercový formát složky 210 x 210 mm.  Firemní složky bez klop, se třemi klopami a další typy. Kromě klasických firemních desek v provedení matná křída 350g + laminace nově nabízíme u atyp složky materiál Chromkarton 255g, firemní složky na přírodní nenatíraný karton 300 g s vysokou bělostí, který je dodáván bez laminace a je plně popisovatelný a razítkovatelný. Popisy jednotlivých výseků firemních složek najdete níže.

0002066 presentation folders
od 2 159,85 Kč včetně DPH
od 1 785 Kč

Firemní složky A4, dvě klopy a výsek na vizitku. Laminace lesk nebo mat.

82/JED
1 položek celkem

Firemní složky A4 standard

Firemní složky standard jsou optimalizovány na rychlý tisk a zpracování, jsou dostupné pouze ve formátu A4 a materiál matná křída 350 g. Tištěny jsou digitálně na HP INDIGO a jsou opatřeny lesklou nebo matnou laminací. Dostupné jsou s jednoduchým jednobigovým hřbetem nebo varianta s širším hřbetem 5 mm pro ukládání většího množství dokumentů. U složek je možno provést parciální lakování. Pro tuto variantu nás kontaktujte s kalkulací. Tyto složky je možno dodat v termínu cca 4 - 5 pracovních dnů od objednání.

Firemní složky atyp

 

 

Firemní desky s potiskem pro formát A6, DL a čtvercový formát 21 x 21 cm

Pro tyto formáty je k dispozici výsek se třemi klopami. Desky formátu A6 a DL mají navíc zámeček pro uzavření desek.

 

Firemní desky s potiskem pro formát A5

Pro tisk firemních složek A5 je k dispozici výsek s třemi klopami a s dvojitou zadní stranou.